Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Binalarda müzik yayını ve genel maksatlı anonslar, Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri aracılığıyla yapılmaktadır. Acil durumlarda tahliye maksadıyla kullanılacak anons sistemleri ise standartların belirlediği bazı özel şartların yerine getirilmesini zorunlu kılmaktadır. Koza Enerji , kurduğu sistemlerde kullanım amacına uygun ve sertifikalı ekipmanları kullanarak yangın alarm sistemlerine entegre veya bağımsız acil anons sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmektedir.

anons-sistemleri

FİBER OPTİK

Fiber optik günümüz İnternetin geldiği en son nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle sağlamış olduğu yüksek hız sayesinde yaşanan yavaşlama ve kopmalarında büyük oranda önüne geçilmiş olmaktadır. Hızlı bir internet aynı zamanda zamandan da kazanç anlamına gelmektedir. Bu sebeple KOZA ENERJİ çalışmalarını bu teknoloji altında sürdürmekte ve daha iyi bir hizmet verebilmek için yoğun bir biçimde çalışmaktadır.

Fİber Alt Yapısı Hakkında Çözüm Ortağınız

Fiber optik ağı sayesinde kişiler istedikleri filmleri müzikleri veya hd yapıtları kolay ve oldukça hızlı bir şekilde izlemekte veya indirmektedir. KOZA ENERJİ gerekli tesisatın kurulması ve kullanıcılara kadar ulaştırılması konusunda gerekli görevi üstlenmektedir. Fiber optik bağlantısı sayesinde internet hızı başta olmak üzere birçok alanda çalışmalar yürütülmekte ve yeni gelişmeler bunlara dahil edilmektedir.KOZA ENERJİ özellikle fiber optik ağının alt yapı olarak kurulmasında gerekli olan çalışmaları yapmaktadır.

IMG-20160604-WA0014

KOZA ENERJİ uzman kişiler tarafından yapılmalı ve yapılan işlemler periyodik aralıklar kontrol edilmelidir.  Fiber ağ ülkemizde belirli alanlarda kullanılmaya başlansa da her geçen gün bu alan genişletilmekte ve bu hizmet kullanıcılara sunulmaktadır. KOZA ENERJİ özellikle tesisatın döşenmesi ve alt yapıda gelecek sorunların çözümlenmesi sırasında devreye girmektedir. İşlemler oldukça dikkat isteyen çalışmalardır.

Fiber Ek | Koza Enerji Kuruluşu